איך אפשר להשקיע בנכסים מסחריים באזורי Prime עם הון עצמי נמוך?

לכולנו זה קרה. עברנו עם הרכב בצומת רחובות סמוכים האחד לשני כאשר מבטנו הבחין בקצה הרחוב הסמוך בחנויות עמוסות בתורים ארוכים המשתרכים עד למעברי החצייה. אם רק הייתה לנו חנות באותו הרחוב, היינו מגיעים כברון העיר לגבות את דמי השכירות שלנו, חשבנו לעצמנו. 

והנה לאחר שהמחשבות מתפוגגות, המציאות פוגשת אותנו במקום שבו מחירי הנדל"ן באזורי הביקוש הגבוה מאמירים משנה לשנה וההון הנדרש לצורך רכישת שטחי מסחר מבוקשים מצריך מאתנו הון עצמי (לפני מימון בנקאי) של מיליוני שקלים, או עשרות מיליוני שקלים במקרים מסוימים.

מנגד, השקעה בשטחי מסחר בערים רחוקות או אזורים פחות מבוקשים, מייצר למשקיעים פרטיים סיכון גבוה, חוסר יכולת לטפל בבעיות שוכרים עקב מרחק הנכס וחוסר יכולת ליהנות מהשבחת שווי הנכס בעקבות תנופה של עליית מחירים בלב אזורי הביקוש. אך כיצד בכל זאת אשפר להשקיע בנכס מסחרי נכון עבורנו עם הון עצמי של 250,000 ₪? 

הנושאים החשובים ביותר למשקיעי נדל"ן פרטיים הם קבלת חזקה ורישום בבעלות ישירה בנכס המקרקעין (רישום בטאבו), קבלת תשואה הולמת על סך ההשקעה, אפשרויות השבחה אשר יתרמו להגדלת העושר וההון. 

לצורך כך, התפתח מודל השקעה ייחודי המאפשר למשקיעים פרטיים להשקיע את ההון העצמי העומד לרשותם ולרכוש, בחלקם היחסי, חלק משטחי נדל"ן מסחריים אשר נרשם על בעלותם בטאבו ומאפשר להם להחזיק בנדל"ן בלב אזורי הביקוש, ליהנות מדמי שכירות משוכרים יציבים וחזקים ופסיביות מוחלטת. היכולת להשביח ולנהל נכסים ששטחם עולה על 150 מ"ר והם בעלי פוטנציאל השבחה גבוה ומקסום התשואה, הייתה עד כה שמורה לשחקנים הגדולים בעולם הנדל"ן. 

עם שינוי מגמות בהרגלי הצריכה והתגברות עצומה ברכישה מחנויות הממוקמות מתחת לבית ובלב העיר, מתאפשר כעת למשקיעים פרטיים ליהנות מהיכולת להחזיק בנדל"ן מבוקש גם כן.  

הגשימו את המטרות
שלכם, היום
השקעות בנדל"ן מסחרי מניב מאפשרות ליהנות מהכנסה שוטפת,
קבועה ויציבה ומעניקה ערוץ הכנסה נוסף ופוטנציאל השבחה גבוה, להגדלת העושר האישי.
המטרה שלי:
More Articles
רגע לפני שאתם יוצאים
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הנכסים שלנו שפתוחים להשקעה.
המטרה שלי: