ריכזנו עבורכם כמה מהשאלות הנפוצות.
אם יש לכם שאלה אלינו שלא מצאתם אותה כאן, אנא פנו אלינו בעמוד צור קשר ונשיב לכם על כל שאלה

SAYA Group היא חברה המתמחה באיתור ופיתוח של נכסים מסחריים ויצירת מודלי השקעה מיוחדים עבור משקיעים פרטיים וניהול שוטף של ההשקעה עבור המשקיעים בכל היבטיה.
אנו תמיד שמחים לצרף אנשים חיוביים למעגל שלנו; ההשקעה איתנו תתחיל בפגישת היכרות שבה נלמד עליכם ועל הצרכים שלכם ולא פחות חשוב, על היכולות שלכם. לאחר מכן, נציע לכם את ההזדמנויות והאפשרויות השונות העומדות לרשותכם ומרגע ההשקעה, אתם מקבלים חברות בקהילת המשקיעים של SAYA וכניסה לאזור המשקיעים.
SAYA Group נוסדה על ידי עורכי דין מנוסים מתחום הנדל"ן בעלי התמחות בניהול עסקאות מורכבות בנדל"ן. כל השקעה ועסקה עוברת תחת מסננת קפדנית ביותר הקשורה במצב הנכס, המצב הרישומי והמשפטי של הנכס ומלווה באופן מלא על ידי משרד עורכי דין עד לסיומה בהצלחה ורישום הנכס על שם המשקיעים.

הנדל"ן בישראל מאופיין ביציבות ובעל פוטנציאל השבחה מעולה. יחד עם זאת, כדי להגיע לנכסים מסחריים מבוקשים בלב אזורי הביקוש, המשקיע הפרטי יידרש להעמיד הון עצמי ויכולות פיננסיות רחבות היקף המתבטאות במיליוני שקלים. מעבר להיותו בטוח ושקוף, מודל ההשקעה של SAYA מאפשר למשקיעים פרטיים ליהנות מאחזקה ישירה בבעלות על נכסים מעולים, עם הון עצמי נמוך במיוחד, ליהנות ממעטפת ניהול מעולה ופסיביות מוחלטת מצד המשקיעים. במילים אחרות, אנו עובדים כדי שלכם יתאפשר לא לעשות דבר.

מערכת המשקיעים של SAYA מאפשרת כניסה וקבלת דוחות על סטטוס ההשקעה, כולל התנהלות מול רשויות, התנהלות מול שוכרים, הודעות מיוחדות, שינויים וכיו"ב. מעבר לכך, אנו זמינים עבור המשקיעים שלנו תמיד, גם בטלפון וגם במייל.
כל עסקה ונכס עובר תהליך סינון קפדני אשר משקלל את פוטנציאל ההשבחה הגלום בו, אפשרויות התשואה, העבודות הדרושות לשיפורו (אם בכלל), משך הזמן לאכלוס שוכרים והיקף הניהול לצורך תפעולו ברמה גבוהה. לאחר מכן, הנכס מקוטלג תחת מודל ההשקעה המתאים לו ומוצע למשקיעים אשר הוא עונה על ציפיות ההשקעה שלהם. מרגע החלטת ההשקעה, אנו מנהלים את כל תהליך הרכישה, ההשבחה, התנהלות מול שוכרים וחברות ניהול וכל דבר אחר הקשור בנכס לרבות גביית תשלומים וחלוקתם למשקיעים.
כן. ההשקעה היא נכס קנייני לכל דבר ועניין ומהווה חזקה ישירה של הנדל"ן על ידי המשקיעים, כל אחד לפי חלקו היחסי בהשקעה בנכס ספציפי (בעלות בטאבו). כל השקעה ניתן למכור, לאחר השלמת העסקה.
אנו מנהלים את המו"מ עם השוכרים ובמקרה של רכישת נכס מושכר במלואו, מסבים את התשלומים אל חשבון בנק ספציפי וייעודי של הנכס. את התשלומים אנו מעבירים למשקיעים, כל אחד עפ"י חלקו היחסי, ישירות אל חשבון הבנק שכל משקיע מסר לנו במעמד ההצטרפות שלו
בהחלט! אנו מתקשרים מול השוכרים בהסכם שכירות, מנהלים את המו"מ, משוחחים ונפגשים עם נציגי רשתות שיווק וחברות גדולות, משווקי נדל"ן וכיו"ב כדי להשיג את התשואה הטובה ביותר עבור הנכס. אנו אוספים את הבטוחות, את התשלומים בהתאם להסכם השכירות ומתנהלים מול השוכרים באופן ישיר.
בוודאי שלא! השקעה פסיבית מאבדת מערכה כאשר המשקיע נאלץ לתפעל אותה באופן אקטיבי. היתרון הגדול בהשקעה בנדל"ן מסחרי עם SAYA הוא שאנו מבינים את ערך הפסיביות הנדרש אצל המשקיעים ועושים את כל הדרוש מאתנו כדי לשמר אותו.